Druga edycja Pchlego Targu zorganizowana przez "Z Drawskiem Razem" przyciągnęła tłumy mieszkańców

Druga edycja Pchlego Targu zorganizowana przez "Z Drawskiem Razem" przyciągnęła tłumy mieszkańców

W miasteczku Drawsko Pomorskie, na placu targowym odbyło się wyjątkowe wydarzenie. Była to już druga edycja Pchlego Targu, zorganizowanego przez aktywnych mieszkańców zgromadzonych pod egidą „Z Drawskiem Razem”. O popularności tego wydarzenia świadczył fakt, że ze swoimi stoiskami stanęło aż 50 wystawców, a liczba odwiedzających była rekordowo duża.

Wydarzenie miało miejsce w niedzielę, 12 maja, od godziny 11:00 do 16:00. Grupa „Z Drawskiem Razem”, składająca się z energicznych obywateli, zaprosiła wszystkich chętnych do udziału w tym nietypowym targu.

Jednym z licznych nabywców był Andrzej, który nie krył swojego entuzjazmu po zakupie starej winylowej płyty zespołu Acid Drinkers. Choć jeszcze nie posiada gramofonu, to był dumny ze swojego znaleziska i zaplanował poszukiwania odpowiedniego sprzętu do odtwarzania.

Inicjatywa Pchlego Targu cieszyła się dużym zainteresowaniem. Wystawców zgromadziło się kilkadziesiąt, a ich stoiska były pełne najróżniejszych przedmiotów. Znalazły się tam stare przedmioty wygrzebane ze strychów i zakamarków domów, książki, ubrania, różnego rodzaju elektronika i wiele innych ciekawostek. Nie zabrakło także stoisk z rękodziełem czy kosmetykami własnej roboty. Dzieci miały natomiast okazję podziwiać pojazd strażacki dzięki obecności strażaków z Drawska Pomorskiego, co stanowiło dla nich dodatkową atrakcję.