Kino na Leżakach wraca do Szczecina

Kino na Leżakach wraca do Szczecina
Akita-inu dog stands by the woman with little son playing in the park

Kino na Leżakach zniknęło na tydzień ze szczecińskiego rozkładu jazdy, jednak powróci już dzisiaj.  Zapraszamy na kolejny czwartkowy wieczór filmowy  w towarzystwie gwiazd . Mowa tutaj zarówno o gwiazdach filmowych jak i tych, które mamy nadzieję podziwiać na wieczornym niebie.

Dzisiejszy seans wywoła bez wątpieni falę wzruszeń  niepohamowane potoki łez. Dlatego warto zaopatrzyć się w zapas chusteczek higienicznych.  Propozycja skierowana jest głownie do miłośników psów, ponieważ wątkiem przewodnim będzie przyjaźń pomiędzy człowiekiem i czworonogiem. Film Mój przyjaciel Hachiko to wyjątkowo opowiedziana historia, która jest w stanie wzruszyć i poruszyć każdego, nawet niewzruszonego.

Gdy profesor Parker Wilson spotyka na swojej drodze porzuconego szczeniaka, bez chwili zastanowienia postanawia się nim zaopiekować.  Jest to początek pięknej przyjaźni między człowiekiem i psem, która się rozwija i jest fundamentem silnej więzi, której nie jest w stanie przerwać nawet śmierć.  Hachiko odprowadza swojego pana na pociąg każdego dnia, a następnie czeka na jego powrót. Jednak pewnego popołudnia profesor Wilson nie wraca o wyznaczonej porze…

Jeśli zaciekawiła was na historia, lub już ją znacie, ale chętnie do niej wrócicie, koniecznie zawitajcie w dzisiejszy wieczór na Wsypę Grodzką. Początek seansu o godz. 21-00.  Niepowtarzalna atmosfera i klimat tego miejsca oraz emocje związane z filmem sprawią, że będzie to niezapomniany czas. Zabierzcie ze sobą znajomych, rodzinę lub zafundujcie sobie romantyczny wieczór w towarzystwie drugiej połówki.

natomiast propozycje filmów, które warto obejrzeć również w zaciszu domowym znajdziecie na stronie https://www.kinowo.pl/