Mistrzostwa Czaplinka w Wyciskaniu Sztangi Leżąc: Sukcesy reprezentantów Loft Fitness Złocieniec

Mistrzostwa Czaplinka w Wyciskaniu Sztangi Leżąc: Sukcesy reprezentantów Loft Fitness Złocieniec

W ostatnią sobotę miało miejsce wydarzenie sportowe o nazwie IV Mistrzostwa Czaplinka w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. Zawodnicy z klubu Loft Fitness Złocieniec odnotowali na nich znakomite rezultaty.

Paweł Chojnacki, reprezentujący kategorię wagową do 75 kg, zdołał wycisnąć imponujące 145 kg. Dzięki temu osiągnięciu mógł cieszyć się ze zdobycia pierwszego miejsca. Stosunkowo młody, bo zaledwie 17-letni Oliwier Molenda, debiutujący na takich zawodach, zdołał udźwignąć 110 kg w kategorii do 85 kg. To zdecydowanie obiecujący start młodego zawodnika.

Inny reprezentant tej samej kategorii wagowej, Paweł Grab, pomimo doznanej kontuzji, postanowił spróbować swoich sił i nie zawiódł. Jego wynik – 182,5 kg, pozwolił mu wywalczyć trzecie miejsce. Dodatkowo, Paweł zdobył również drugie miejsce w kategorii masters.

Przemek Kaźmierczak to kolejny zawodnik, który mimo kontuzji stanął na starcie. W kategorii do 105 kg udało mu się wycisnąć sztangę ważącą 145 kg.

W klasyfikacji drużynowej zawodnicy Loft Fitness Złocieniec połączyli siły z ekipą z Czaplinka, tworząc Team Czaplinek. Jako zespół zajęli wysokie, bo drugie miejsce.