Zniknęła nastolatka ze Złocieńca – apel policyjny o pomoc w poszukiwaniach

Zniknęła nastolatka ze Złocieńca – apel policyjny o pomoc w poszukiwaniach

Policja w Złocieńcu alarmuje o zaginięciu 16-letniej dziewczyny. Hanna Krawecka, która mieszka właśnie w tym mieście, zniknęła w niepokojących okolicznościach. Ostatni raz była widziana w piątkowe popołudnie, 18 sierpnia, kiedy to około godziny 17:00 opuściła swój dom. Od tego czasu kontakt z nią urwał się i do chwili obecnej nie udało się jej odnaleźć.

Hanna to szczupła dziewczyna o wzroście około 160 cm. Jej charakterystycznymi cechami są długie czarne włosy oraz tatuaż w postaci skorpiona na lewym przedramieniu. W dniu, kiedy zniknęła, miała na sobie czarne ubranie. Ostatni raz kontakt z nią miała jej matka, a dokładnie było to 18 sierpnia około godziny 19:00.

Wielkiej troski doświadcza obecnie rodzina zaginionej, która nadal nie ustaje w poszukiwaniach. Policja apeluje do społeczności o wszelką pomoc w odnalezieniu dziewczyny. Młodszy aspirant Karolina Żych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Drawsku Pomorskim podkreśliła, jak ważne są teraz informacje, które mogą przyczynić się do znalezienia Hanny.

Wszyscy, którzy mogą posiadać jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu dziewczyny, proszeni są o kontakt z policją. Numery telefonów do policji to: 47 78 48 511 oraz 47 78 48 512.