Enej, znany polski zespół rockowo-folkowy, będzie główną atrakcją IX Święta Drawy 27 lipca

Enej, znany polski zespół rockowo-folkowy, będzie główną atrakcją IX Święta Drawy 27 lipca

Popularna formacja muzyczna Enej została ogłoszona jako najważniejsza atrakcja na nadchodzącym IX Święcie Drawy, które odbędzie się 27 lipca. Enej, zespół z Polski, który charakteryzuje się różnobarwnym brzmieniem rockowo-folkowym, cieszy się ogromną popularnością wśród wielu osób. Ich dynamiczne kompozycje muzyczne i pełne charyzmy występy często gwarantują publiczności niezapomniane chwile zabawy.

Tradycyjne Święto Drawy zbliża się wielkimi krokami! Organizowane co roku przez Złocieniecki Ośrodek Kultury, to wydarzenie przyciąga wielu gości do malowniczych krajobrazów wzdłuż rzeki Drawy. Po raz dziewiąty uroczyście powitamy wynurzającą się z fal tej rzeki Królową Drawy.

Podczas Święta Drawy stanica wodna przeistacza się w pełen barw i radości festyn. Tegoroczna edycja nosi hasło „Magia Wody”, co podkreśla magiczny charakter tego wydarzenia.

Główną atrakcją wydarzenia będzie kolorowy korowód. Zespół Złocienieckiego Ośrodka Kultury cały czas pracuje nad jego koncepcją i realizacją, aby był wyjątkowy. Oprócz korowodu, nie zabraknie również artystycznych wystąpień mieszkańców Złocieńca, którzy z radością prezentują swoje talenty.