Zaplanowano spotkanie świąteczne członków Stowarzyszenia Muzeum PRL PGR

Zaplanowano spotkanie świąteczne członków Stowarzyszenia Muzeum PRL PGR

6 grudnia tego roku, był datą spotkania członków i współpracowników Stowarzyszenia Muzeum PRL PGR. Zgromadzenie nie odbywało się tylko dla celów towarzyskich, lecz także jako okazja do przeprowadzenia uroczystego obiadu świątecznego.

Stowarzyszenie Muzeum PRL PGR, które ma swoją siedzibę w Gudowie, jest odpowiedzialne za utrzymanie i zarządzanie miejscem o nazwie Muzeum PGR. Tej nocy, pomimo atmosfery świętującej nadchodzące święta, nie zabrakło merytorycznych dyskusji i ambicji dotyczących planów na 2024 rok.

Wierzymy, że Gudowo i jego sąsiedztwo skorzystają na otwarciu Muzeum PGR, którego urok i atrakcyjność mogą przyciągnąć turystów.

Nasza wiara jest taka, że nadchodzący rok dostarczy nam wiele dobrych wieści. Jesteśmy pełni optymizmu i nie możemy się doczekać ich nadejścia. W międzyczasie mamy do Was prośbę. Jeżeli w trakcie świątecznych porządków natraficie na rzeczy, których już nie potrzebujecie z tego okresu, bardzo chętnie je przyjmiemy. Będzie nam miło nadać im nowe, muzealne życie – to jest zachęta, którą członkowie muzeum przekazują do wszystkich.