Paweł Grab z Loft Fitness Złocieniec triumfuje na Mistrzostwach Polic w Wyciskaniu Leżąc

Paweł Grab z Loft Fitness Złocieniec triumfuje na Mistrzostwach Polic w Wyciskaniu Leżąc

Paweł Grab, znany sportowiec reprezentujący Loft Fitness Złocieniec, ponownie zaznał smaku sukcesu, zdobywając laury na podium nie jeden, ale aż trzy razy. Uczestniczył on w XXIX edycji Otwartych Mistrzostw Polic w Wyciskaniu Leżąc, gdzie pokazał swoją siłę i determinację.

Informacje przekazane przez zespół LOFT FITNESS wskazują na wybitne osiągnięcie Pawła Graba. Startując w kategorii wagowej do 80 kg, udało mu się wycisnąć imponujące 185 kg. To wynik nie tylko osobisty rekord sportowca, ale również zwycięstwo, które umiejscowiło go na najwyższym stopniu podium w tej kategorii.

Sukcesy Pawła Graba jednak na tym się nie kończą. Wykazał swoją dominację także jako zawodnik Masters w wieku od 40 do 54 lat. Pomimo dużej konkurencji – aż 11 innych zawodników – zdobył pierwsze miejsce w tej kategorii wiekowej niezależnie od masy ciała.

Sportowiec z Złocieńca zapisał się również na liście laureatów Overall, czyli klasyfikacji obejmującej wszystkich zawodników startujących w mistrzostwach. Zdobył tam zaszczytne trzecie miejsce.

Jesteśmy niezwykle dumni z naszego trenera i życzymy mu ciągłego rozwoju oraz kolejnych, równie spektakularnych, sukcesów. Gratulacje!