Złocieniec zaprasza na Festiwal Podróżniczy "Złocieniec na 16 południku"

Złocieniec zaprasza na Festiwal Podróżniczy "Złocieniec na 16 południku"

W niewielkim mieście Złocieniec, już 29 września 2023 roku, odbędzie się festiwal o tematyce podróżniczej pod nazwą „Złocieniec na 16 południku”. Będzie to w piątek, ale impreza potrwa aż do niedzieli. Organizatorzy, czyli Złocieniecki Ośrodek Kultury i lokalna gmina, przygotowali wiele atrakcji, spotkań i prelekcji.

Podczas trzydniowego festiwalu przewidziano aż szesnaście różnego rodzaju wydarzeń. Od prelekcji i spotkań z podróżnikami, po inne rozrywkowe atrakcje dla publiczności. Na liście gości zapowiedziano wielu znanych podróżników, w tym Maję Hawranek i Szymona Opryszka, Piotra „Fishera” Rosińskiego, Izabellę i Piotra Miklaszewskich, Bartka Sabelę, Marcina Korzonka, Pawła Łapucia oraz Zdzicha Rabendę.

Ważnym aspektem organizacji festiwalu jest zapewnienie komfortu uczestnikom. Dlatego też gmina Złocieniec uruchomi specjalne pole namiotowe dla tych wszystkich, którzy zdecydują się zostać na cały czas trwania festiwalu. Pole jest usytuowane zaledwie 500 metrów od Kina Mewa, gdzie będzie miała miejsce większość wydarzeń festiwalowych. Na miejscu będą dostępne toalety oraz niezbędna infrastruktura.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat pola namiotowego lub możliwości noclegów w Złocieńcu podczas festiwalu, skontaktuj się z Informacją Turystyczną pod adresem: ul. Stary Rynek 6, tel. 94 71 28 880.