Ruch na drodze krajowej numer 20 w Złocieńcu przywrócony po nocnej awarii sieci wodociągowej

Ruch na drodze krajowej numer 20 w Złocieńcu przywrócony po nocnej awarii sieci wodociągowej

Na drodze krajowej oznaczonej numerem 20, przecinającej ulicę Drawską w mieście Złocieńcu, ruch został pełnie przywrócony. Informację tę przekazał dyżurny z Punktu Informacji Drogowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad z oddziału w Szczecinie. Wcześniej, tej samej nocy, doszło tam do usterki sieci wodociągowej.

Sytuacja była skomplikowana, ponieważ awaria sieci wodociągowej spowodowała zablokowanie drogi krajowej 20 na odcinku ulicy Drawskiej w Złocieńcu. Zdarzenie miało miejsce w nocy pomiędzy piątkiem a sobotą. W odpowiedzi na sytuację, dyżurny Punktu Informacji Drogowej ze szczecińskiego oddziału GDDKiA zaproponował objazd przez ulice: Żeromskiego, Cienistą oraz Mirosławiecką.

Awaria sieci wodociągowej wystąpiła tuż po północy między piątkiem a sobotą, blisko drogi numer 20 na wysokości ulicy Drawskiej w miejscowości Złocieńcu, położonej w województwie Zachodniopomorskim.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez dyżurnego Punktu Informacji Drogowej, droga została zamknięta ze względu na prace naprawcze, które były niezbędne do przywrócenia sprawności sieci wodociągowej. Zostały wytyczone objazdy przez ulice Żeromskiego, Cienistą i Mirosławiecką. Ograniczenia w ruchu utrzymywały się przez pewien czas.